Jeżeli nie masz pewności, czy potrzebna jest wymiana stolarki okiennej ustal, czy występuje problem z ich strukturą lub wydajnością. Są to dwa z największych wskaźników, jeśli chodzi o wymianę okien. Inne wyraźne znaki do sprawdzenia obejmują:

kondensacja wewnątrz szkła, wysokie rachunki za energię, ramy okien są popękane lub wypaczone, są uszkodzone z względu silnej burzy,

spędzasz zbyt dużo czasu na konserwacji stolarki okiennej, nie można prawidłowo wyczyścić okien.

Jakie są wasze osobiste preferencje? Jaki jest Twój budżet? Kiedy należy zamienić system stolarki okiennej?

Gdy napotykasz na nieuniknione komplikacje starzejących się okien, nadszedł czas aby skontaktować się z firmą oferującą okna. Od kilku lat dostarczamy do domów wysokiej jakości stolarkę otworową oraz drzwi dostosowane do potrzeb i finansów klientów. Posiadamy praktykę aby móc wykonać zarówno małe, jak i duże projekty wymiany okien i oferować szeroką gamę wydajnych i solidnych produktów. Jeśli potrzebujesz oszacowania kosztów naszych produktów zapewnimy Ci przejrzystą wycenę i dobrą obsługę. Nasi eksperci zainstalują każdy z naszych produktów bezpiecznie oraz prawidłowo aby uzyskać atrakcyjny i profesjonalny efekt końcowy. Wszystkie nasze instalacje są objęte 10-cio letnią gwarancją na pracę, więc możesz być spokojny , że jesteś w odpowiednich rękach.