Czy pobieramy należność za konsultację?

Wszystkie konsultacje są {darmowe|bezpłatne{. W naszych wycenach uwzględniono oszacowanie kosztów produktów. Z radością umówimy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie i zapewnimy bezpłatną konsultację. Skontaktuj się z nami już teraz.

Czy instalacja może być przeprowadzona w zimie?

Tak, może, z wyjątkiem ekstremalnych warunków. Natomiast nie polecamy wymiany stolarki okiennej w zimie. To może być idealny czas dla ciebie jednak zalecamy dokonywać wymiany na wiosnę. W zimie pracujemy jeszcze szybciej i efektywniej aby Twój dyskomfort podczas procesu wymiany okien był jak najmniejszy. Po wymianie okien oprócz cieplejszych pomieszczeń zobaczysz oszczędności na rachunkach za ogrzewanie

Jak długi jest czas dostawy po złożeniu zamówienia?

Ogólnie rzecz ujmując, twoje okna pojawią się 4-6 tygodni po złożeniu zamówienia. Należy pamiętać, że nie jesteśmy producentami wiec trzeba cierpliwie zaczekać na indywidualne zamówienie. Etap realizacji (czas pomiędzy rozpoczęciem i zakończeniem procesu produkcyjnego) potrafi być różny w zależności od rodzaju produktu i tego, czy jest to opcja standardowa, czy niestandardowa. Po wyprodukowaniu zamówienia wykonamy kontrolę jakości, zapakujemy materiał do naszych ciężarówek i przygotujemy dostawę do klienta.