Okucie naszej firmy– czy znasz wszystkie jego dobrodziejstwa? – Dowiedz się!

Ciekawe rozwiązania, w których specjalizuje się nasza firma to wynik ciągłego poszukiwania technologii zwiększających komfort oraz bezpieczeństwo klientów. Innowacyjne okucia pozwalają na efektywne wietrzenie wnętrz, bezpieczne dla wszystkich domowników, nawet – czworonożnych pupili.

Przygotowanie całego gospodarstwa domowego na zimę i wyzwania, jakie za tym podążają nie są proste. Od naprawy kotła, odnawiania uszczelek okiennych i zapobiegania przeciągom wewnętrznym do kontroli izolacji oraz zabezpieczenia zbiorników wodnych i rur to tylko niektóre zadania, którym musisz sprostać.  Przy stolarce otworowej możemy ci pomóc. Oprócz okien etykiety energetyczne są na nowych produktach. Oceny energetyczne i powiązany z nimi poziom efektywności są generalnie wyświetlane jako jedenden z wybranych kolorowych pasków na wyrobie. Czy wartości współczynnika U i analizy są takie same?

Chociaż współczynniki U i wskaźniki ciepła okna współpracują razem aby zapewnić czytelny obraz efektywności dla kupujących, wartość U może zostać wykorzystana do ujawnienia własnych wyników jako danych o oszczędności energi.

Dokonując wyboru stolarki okiennej zwracamy uwagę min. na rodzaj pakietu szybowego oraz profilu ramy okiennej. Te [trzy|cztery|dwa} czynniki decydują o wartości współczynnika przenikania ciepła, będącym jednym z podstawowych parametrów dotyczących okien. Pamiętajmy jednak, że nie mniej ważne są kwestie dotyczące BHP.