Brak zbędnych detali, szerokie możliwości aranżacyjne|świetne właściwości techniczne} – Dowiedz się!

Brak zbędnych detali, świetne właściwości techniczne – okno z ukrytym skrzydłem, które proponuje nasza marka to rozwiązanie dla wymagających. Dzięki specjalnemu kształtowi ramy, którą w naszym nowym oknie zamontowano skrzydło jest ukryte – od strony zewnętrznej całość wygląda jak stałe szklenie w ramie.

To właśnie rozwiązanie celująco wpisze się w estetykę prostych, nowoczesnych budynków. System wykorzystany do produkcji okna, to system aluminiowy. Użycie nowych technologii sprawia, że wybierając systemy blaszane, inwestorzy nie muszą sprowadzać się do kolorystyki dostępnej w palecie RAL. Jeśli namyślasz się nad wymianą okien w swojej nieruchomości i chcesz mieć pewność, że znajdziesz produkty wysokiej jakości i dobrej jakości , możemy Ci pomóc. Skontaktuj się z członkiem naszego zespołu, aby dowiedzieć się więcej.

Okna z ramami z drewna cechuje wiele zalet. Chociaż postępy w projektowaniu okien aluminiowych i pcv idą znacznie do przodu duża rzesza osób chce kupować okna z drewna. Ludzie mieszkający w zabytkowych mieszkaniach czy też obszarach chronionych mogą być zmuszeni do wyboru okien z tego materiału. Ramy drewniane wymagają większych nakładów konserwacyjnych niż okna z pcv czy aluminium.  Przemysłowy wygląd zyskuje popularnością. Już od kilku lat i w latach 2018/19 estetyka wykonania okien będzie wracać do dawnych trendów. Od dużych miast po małe miasteczka i przedmieścia coraz więcej właścicieli domów decydują się na wymianę swoich okien i drzwi. Pomyśl o odsłoniętych stalowych ramach w głębokich odcieniach szarości.