Zapraszamy – Oferujemy najwyższej jakości wyroby.

Nasza firma od wielu lat pomaga Państwu w wyborze najlepszych rozwiązań w zakresie najwyższej jakości okien, drzwi i bram garażowych. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży, montażu oraz serwisu znanych producentów – jednej z pierwszych polskich spółek produkcyjnych, lidera w naszej branży, z jaką prowadzimy długoletnią współpracę. Na każdy sprzedany produkt czy usługę dajemy wieloletnią gwarancję, dzięki czemu mają Państwo pewność najwyższej jakości. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego oferujemy:

– Najwyższą Jakość Produktów,

– Najwyższą Jakość Usług Montażu,

– Najwyższą Jakość Serwisu,

– Najdłuższą Gwarancję.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą szczegółową ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu lub skorzystania z możliwości „Zamówienia darmowej wyceny” – nasz przedstawiciel przyjedzie do Państwa, przedstawi pełną ofertę, pomoże dobrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie i przedstawi najlepszą cenę, za najwyższą jakość. To rozwiązania dedykowane szczególnie dla domów energooszczędnych. Doskonałe właściwości izolacyjne, spełniające wymagania ciepłego montażu okien nawet w domach pasywnych.

W tym czasie realizujemy konstrukcję szyby gotowej do montażu. Wszystkie szyby, które dostarczamy i montujemy, są wykonane przy użyciu najlepszych wzorów, odcieni i szkła teksturowanego. Zwykle jest to proces trwający trzy tygodnie, dlatego szkło jest gotowe do zabudowy, gdy ramy są kompletne. W naszym sklepie dostarczamy i instalujemy stylowe podwójne oszklenie rodzaju PCV, które doda Twojemu domowi charakter i kształtuje atmosferę wnętrza. Nasza nowa generacja okien z potrójnymi szybami pozostaje funkcjonalna i zachowuje ładny wygląd bez dodatkowej kosztownej konserwacji. Nowe materiały i technologie użyte do produkowania naszych okien pozwalają na doskonałą izolację akustyczną i cieplną, zrównoważoną wydajność, łatwą konserwację i komfort.